ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Bus na wyjazdy służbowe, integracyjne czy biznesowe

Jeśli poszukujecie firmy transportowej oferującej bezpieczne przejazdy dla wielu osób jednocześnie, to dobrze trafiliście. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firm, które potrzebują przewoźnika będącego w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług.

Jesteśmy w stanie obsłużyć wyjazdy integracyjne, wyjazdy biznesowe i podróże służbowe w kraju i zagraniczne delegacje. Nasi kierowcy posiadają niezbędne umiejętności i dokumenty, dzięki którym mogą pracować w kraju i na trasach międzynarodowych. W busach znajdujących się we flocie First Class Buss możliwe jest komfortowe przewiezienie od 9 do 17 osób razem z kierowcą.

Busy są bardzo dobrze wyposażone we wszelkie udogodnienia, które poprawiają komfort podróży. Duża pojemność samochodów pozwala również na zapakowanie większej ilości bagażu. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się pracować tak, by efektem końcowym była satysfakcja naszych klientów.

Możliwe jest wynajęcie busa z kierowcą, jak i bez niego. W celu uzyskania oferty cenowej zapraszamy do kontaktu z biurem.

bus na wyjazdy biznesowe
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.