ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Bus do obsługi eventów i imprez okolicznościowych

Jeśli organizujesz event, imprezę masową lub konferencję to First Class Bus jest tą firmą, która pomoże Ci przewieźć pasażerów z miejsca na miejsce. Posiadamy flotę busów marki Mercedes Benz oraz Ford Transit, które posiadają wszelkie udogodnienia pozwalające przewieźć wygodnie i bezpiecznie pasażerów na bardzo dużą odległość.

Busy znajdujące się we flocie First Class Bus są bardzo pojemne i oferują możliwość przewiezienia od kilku, do kilkunastu osób. Wykwalifikowani kierowcy punktualnie i na czas dowiozą uczestników na miejsce, dzięki czemu wy będziecie mogli zająć się ważniejszymi sprawami. Transportem zajmujemy się my.

Kierowcy pracujący dla First Class Bus charakteryzują się znakomitą prezencją, a także i może przede wszystkim – ponadprzeciętnymi kwalifikacjami pozwalającymi na bezpieczny przewóz pasażerów na trasach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych. Kierowcy posiadają również umiejętność posługiwanie się językiem włoskim lub angielskim.

First Class Bus to przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda pasażerów. Firma zapewnia najwyższą jakość usług i dyskrecję. Obsługujemy wyjazdy integracyjne, służbowe, biznesowe, rodzinne, a także imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu i przyjemnej podróży z First Class Bus.

bus na eventy i imprezy
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.