ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Kontakt - wynajem mikrobusów i busów z kierowcą

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka

captcha

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy, która zapewni bezpieczny przewóz osób na trasach lokalnych, międzymiastowych lub międzynarodowych, to dobrze trafiłeś. Nie trzeba szukać dalej. Skontaktuj się z nami i sprawdź jaką ofertę zaproponujemy.

First Class Bus oferuje profesjonalne, bezpieczne i komfortowe podróże na dowolnej trasie. Kierowcy z wysokimi umiejętnościami i certyfikatami je poświadczającymi cechują się nienaganną prezencją, a także znają język włoski lub angielski.

Przewóz pasażerów odbywa się w luksusowych busach marki Mercedes Benz, które są wyposażone we wszelkie udogodnienia niwelujące dyskomfort podróży: wygodne fotele, oświetlenie LED, przyłącze elektryczne pozwalające na podłączenie np. laptopa, a także klimatyzację strefową i ogrzewanie postojowe. Każdy z pasażerów posiada wykupione ubezpieczenie NW. Liczy się przede wszystkim bezpieczne przewiezienie osób i ich satysfakcja z podróży.

Trudno przewyższyć komfort podróży z First Class Bus. Nasze stawki są bardzo atrakcyjne i podlegają negocjacjom. Zapraszamy do kontaktu i przyjemnej podróży z First Class Bus.