ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

FirstClassBus.pl - kilka słów o naszej firmie przewozowej

Firma transportowa First Class Bus z siedzibą w Warszawie zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług przewozowych na terenie całej Polski. Nasi kierowcy obsługują trasy lokalne, regionalne, międzymiastowe, a także międzynarodowe.

W naszej flocie pojazdów znajdują się sprawdzone i znane na całym świecie samochody marki Mercede-Benz oraz Ford Transit, które charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Dobrze nam służą w codziennej pracy i zapewniają komfort podróży pasażerom. Jakość floty i przede wszystkim stały monitoring stanu technicznego pojazdów są dla nas bardzo ważne.

Załoga firmy to doświadczeni kierowcy, którzy doskonale radzą sobie na trasach w kraju jak i zagranicą. Charakteryzują się doskonałą prezencją, a także znajomością języków obcych, co jest bardzo ważne przy międzynarodowych podróżach.

Oferta firmy jest bardzo elastyczna i dopasowujemy się do potrzeb Klientów. Oferujemy przejazdy prywatne, biznesowe, rodzinne, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także towarzyszymy Klientom podczas uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, chrzciny czy komunie. W naszej firmie możliwy jest wynajem busa z kierowcą jak i bez niego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

portfolio-thumb1
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Zapraszamy