ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Co otrzymujecie w ramach naszych usług? Przede wszystkim wysoką jakość usług oferowanych przez profesjonalnych i wykwalifikowanych kierowców. Wszystko to odbywa się w luksusowo wyposażonych busach marek Mercedes Benz oraz Ford Transit. Samochody wyposażone są w bardzo wygodne fotele, oświetlenie LED, strefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, a także ekrany LCD pozwalające na odtwarzanie płyt DVD. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalny komfort dla pasażerów, którzy na pewno nie będą się nudzić, a sama podróż będzie dla nich przyjemna. Ponadto pasażerowie mogą liczyć na kierowców znających język obcy i wszelkie niezbędne kwalifikacje do bezpiecznego przewozu osób.

Jesteśmy elastyczni i do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Świadczymy standardowe usługi dotyczące przejazdów z punktu A do punktu B, jak i niestandardowe, na różnego rodzaju eventach, uroczystościach czy podczas imprez integracyjnych.

Cennik jest ustalany indywidualnie. Do podanej ceny należy doliczyć 8% podatek VAT oraz wyżywienie i nocleg dla kierowcy. Istnieje możliwość rozliczenia się na podstawie stawki kilometrowej, dziennej i godzinowej. W razie stałej współpracy oferujemy uzyskanie atrakcyjnych rabatów.