ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Bus na śluby, chrzciny, komunie

Wszelkie uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, komunia czy ślub są bardzo ważne i, gdy zapraszamy na nie sporo gości, pojawia się kwestia zorganizowania dla wszystkich transportu. Odpowiedzią na ten problem jest First Class Bus. Posiadamy możliwość zorganizowania profesjonalnego i bezpiecznego transportu dla waszych bliskich i gości na wszelkie uroczystości rodzinne.

Nasi wykwalifikowani kierowcy bezpiecznie i punktualnie przewiozą gości weselnych i całe rodziny. Każdy z kierowców charakteryzuje się nienaganną prezencją, niezbędnymi kwalifikacjami potrzebnymi do wykonywania swojej pracy, a także znajomością języka angielskiego lub włoskiego.

Luksusowo wyposażone samochody marki Mercedes Benz oferują najwyższy standard podróży, w której pasażer nie odczuwa dyskomfortu. Wygodne, skórzane fotele, przyłącze elektryczne, oświetlenie i ekran LCD z możliwością odtworzenia płyt DVD – wszystko po to, by pasażer czuł się jak najlepiej. Dodatkowo, samochody wyposażone zostały w klimatyzację strefową oraz ogrzewanie postojowe. Ponadto są to auta bardzo bezpieczne i sprawne. Potwierdzają to przeglądy techniczne, które służą utrzymaniu wysokiego standardu usług.

Kierowcy z First Class Bus oferują przejazdy lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe. Nie ma więc problemu z przejazdem choćby na drugi koniec Europy. Wszystko odbywa się punktualnie i przede wszystkim w zgodzie z bezpieczeństwem pasażerów.

bus na wesele
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.