ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Mikrobus na trasy międzynarodowe oraz lokalne

Bez względu na to, czy potrzebujecie transportu w obrębie jednego miasta czy celem jest inne województwo lub drugi koniec Europy – możecie skorzystać z usług First Class Bus. Z nami dojedziesz tam gdzie chcesz.

Nie ma dla nas limitu, jeśli chodzi o trasę. Nasi wykwalifikowani i profesjonalni kierowcy obsługują trasy lokalne, regionalne i międzynarodowe. Dzięki znajomości języków obcych, są doskonałym wsparciem dla podróżujących. Doskonale radzą sobie z przepisami i bezpieczną jazdą po zagranicznych drogach. To znacznie lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie niż prowadzenie busa samemu, zwłaszcza jak nie zna się realiów zagranicą.

Przy korzystaniu z usług First Class Bus należy wziąć pod uwagę, że poza ceną samej usługi należy kierowcy opłacić nocleg i wyżywienie. W zamian otrzymacie kompleksową usługę transportową.

Nasza firma gwarantuje pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo pasażerów oraz pełną dyskrecję. Realizujemy przejazdy transferowe, wyjazdy integracyjne, biznesowe oraz służbowe. Nasze busy przystosowane są do przewozu wielu osób w wysokim standardzie.

Jeśli planujesz podróż i liczysz na komfort i wysoką jakość usług to nie ma innego wyboru niż First Class Bus.

mikrobus na wyjazdy miedzynarodowe
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.