ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Transfery z lotniska i z hoteli

Podróż bywa czasem długa i męcząca, dlatego najważniejsze jest by przebiegała sprawnie i przyjemnie. Dlatego właśnie First Class Bus oferuje luksusowe busy przewożące pasażerów na trasach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych.

Dlatego właśnie naszym Klientom oferujemy możliwość transferu z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko. Do dyspozycji Klientów oddajemy luksusowe, bardzo dobrze wyposażone busy z doświadczonymi kierowcami, potrafiącymi władać językami obcymi, co jest bardzo ważne w przypadku obsługi gości z zagranicy.

Oferujemy przejazd z dowolnego lotniska do wybranego przez Klienta hotelu i z hotelu na lotnisko. Dzięki przestronnym wnętrzom busów możliwe jest nie tylko przewiezienie większej ilości osób, ale również zabranie dużego bagażu.

To nie tylko bardzo optymalne rozwiązanie, ale również bardzo bezpieczne. Nasi pracownicy charakteryzują się nienaganną prezencją i umiejętnościami pozwalającymi na bezpieczny przewóz osób i bagażu. Nasza firma może zaoferować najlepsze ceny dostosowane do wymagań Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przyjemnej podróży z First Class Bus.

transfery z lotniska
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.