ZADZWOŃ DO NAS: 600 944 454 lub ‭601 807 547‬ LUB NAPISZ: info@firstclassbus.pl

Wynajem busa bez kierowcy

Jeśli planujecie większą podróż, na przykład wyjazd ze znajomymi, wakacje z rodziną czy delegację firmową, to na pewno będziecie potrzebować większego samochodu, który zagwarantuje wysoki komfort podróży i bezpieczeństwo pasażerów. To dobra opcja dla osób prywatnych i firm, które potrzebują takich samochodów okazjonalnie i nie chcą, bądź nie mogą pozwolić sobie na zakup.

Flota samochodów First Class Bus jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. W jej składzie znajdują się luksusowe, bogato wyposażone busy marki Mercedes-Benz oraz Ford Transit.

Samochody są wyposażone we wszelkie udogodnienia, które mają na celu umilenie podróżującym czasu.

Do wynajęcia oferujemy:

9-osobowy bus Mercede-Benz wyposażony w pojedyncze fotele „Premium”, monitor LCD z możliwością oglądania filmów na DVD, wielostrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe WEBASTO, a także w listwę elektryczną, dzięki której pasażerowie mogą podczas podróży korzystać bez ograniczeń z urządzeń mobilnych i laptopów. Samo wnętrze samochodu jest oświetlone diodami LED.

W ofercie First Class Bus znajduje się również 17-osobowy Ford Transit Jumbo, który z powodzeniem może się sprawdzić podczas większych wyjazdów służbowych. Podobnie jak w przypadku Mercedesa, Ford jest wyposażony w urządzenia audio i video, klimatyzację, ogrzewanie i przyłącza elektryczne. To, co wyróżnia ten model to indywidualne oświetlenie i nagłośnienie nad siedzeniami pasażerów. Elektrycznie wysuwany stopień bardzo ułatwia wsiadanie i wysiadanie, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla osób starszych.

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów dbamy o to, by samochody były sprawne. W tym celu przechodzą przeglądy serwisowe, które są gwarancją sprawności wszystkich układów w busach.

bus do wynajęcia bez kierowcy
bus bez kierowcy wynajem
wynajem busa bez kierowcy
  • Oferujemy wysokiej jakości usługi przewozu osób

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu busów oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.